piątek, 19 stycznia 2018

Jest szansa na 4400zł!

Fundusz Feministyczny zaprasza organizacje i grupy nieformalne do udziału w konkursie na minigranty. Organizatorom zależy na wspieraniu różnorodnych inicjatyw, które utożsamiają się z ruchem feministycznym i działają na rzecz praw kobiet, osób queer, niebinarnych, interpłciowych i/lub transpłciowych, w różnych miejscach w Polsce.
Ważne jest wspieranie grup i organizacji, które podejmują decyzje wspólnie o nich dyskutując, działają w ramach konkretnej społeczności lokalnej, oraz/lub są aktywne poza dużymi ośrodkami miejskimi i/lub mają ograniczone możliwości uzyskania wsparcia finansowego m.in. ze względu na tematykę podejmowanych działań.
Środki Funduszu Feministycznego można przeznaczyć na dowolne działania – to Wasz wybór. Maksymalna wysokość minigrantu to 4 400 złotych. O tym, kto otrzyma wsparcie finansowe będą decydowały przede wszystkim grupy i organizacje feministyczne biorące udział w konkursie. Dlatego też, ubieganie się o minigrant oznacza udział w ocenie innych wniosków złożonych w konkursie.
Wnioski są przyjmowane od 8 stycznia do 4 lutego 2018 r. do końca dnia. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną około 15 marca 2018 r. Aby zgłosić udział w konkursie należy wypełnić formularz znajdujący się poniżej i załączyć wypełniony wniosek o minigrant.
Poniżej znajdziecie 3 najważniejsze dokumenty na temat tego konkursu. Jeśli macie pytania dotyczące konkursu możecie skorzystajcie z Pytań i odpowiedzi lub skontaktujcie się z Funduszem Feministycznym - kontakt@femfund.pl lub tel. 736 060 436 (w poniedziałek i środę w godz. 10:00-15:00 oraz we wtorek i czwartek w godz. 15:00-20:00).
Ważne dokumenty:
Źródło: http://femfund.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz