wtorek, 3 kwietnia 2018

AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE

X Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE odbędą się od 20 do 22 kwietnia 2018 w Kielcach. Nowa nazwa i rozszerzony zakres branżowy wydarzenia to szansa na sukces kolejnej edycji wystawy.

Targi AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE to jedyna w swoim rodzaju impreza, która wyspecjalizowana jest pod kątem promocji turystyki wiejskiej i aktywnej. Ponadto wystawa doskonale łączy potrzeby współczesnego klienta turystycznego z potrzebami biznesowymi przedsiębiorców tej branży.
W ramach kolejnej edycji targów swoją ofertę prezentować będą gospodarstwa oraz stowarzyszenia agroturystyczne, a także lokalne i regionalne organizacji i ośrodki turystyczne. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poszukiwań nietuzinkowych miejsc na weekendowe lub dłuższe wypady za miasto. Mnóstwo propozycji w tym zakresie prezentować będą biura podróży i touroperatorzy oraz parki tematyczne i parki rozrywki. AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE to impreza dedykowana również miłośnikom aktywnych form spędzania wolnego czasu. Na stoiskach będzie można zapoznać się z bogatą ofertą ośrodków, które spełniają wymagania najbardziej wymagających amatorów na przykład sportów wodnych lub zimowych.

Uzupełnieniem wystawy będą liczne degustacje lokalnych i regionalnych produktów. Podczas wydarzenia, jak co roku odbędzie się wiele spotkań merytorycznych, w tym konferencje, debaty i seminaria. W programie targów nie zabraknie artystycznych warsztatów dedykowanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom. 

info: targikielce.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz